West-Vlaanderen verwelkomt hoofdinspecteur Van In voor de allerlaatste tour van Aspe
Na een bijzonder succesvolle en emotionele première van ASPE – HET SLOTAKKOORD in Theater Elckerlyc in Antwerpen, maakt Backstage Producties zich op voor een nieuwe mijlpaal in het afscheid van hoofdinspecteur Pieter Van In: de West-Vlaamse afscheidstour van de allerlaatste ASPE-theatervoorstelling. Acteur Herbert Flack werd alvast warm ontvangen door de burgemeester van Brugge, Dirk De Fauw. De tour maakt stops in Brugge, Oostende en Roeselare!
Naar aanleiding van de aftrap van de theatertour van Aspe – HET SLOTAKKOORD in West-Vlaanderen heette burgemeester Dirk De Fauw hoofdinspecteur Van In, het iconische personage dat al meer dan twintig jaar meesterlijk vertolkt wordt door Herbert Flack, officieel welkom in zijn thuisstad Brugge. De stad die voor miljoenen kijkers en lezers onlosmakelijk verbonden blijft met de verhalen van Aspe vormt het symbolische decor voor deze aankondiging.

DE ALLERLAATSTE VOORSTELLINGEN VAN ASPE
Met ASPE – HET SLOTAKKOORD komt definitief een einde aan een van de meest succesvolle Vlaamse theaterreeksen van het afgelopen decennium. Na tien jaar neemt het publiek afscheid van inspecteur Pieter Van In, een rol die Herbert Flack onvergetelijk maakte voor meerdere generaties Vlamingen.
ASPE – HET SLOTAKKOORD neemt definitief afscheid van het publiek in West-Vlaanderen op volgende speeldata:
– 27 januari 2027 – 20.00 uur – Kursaal Oostende
– 1 februari 2027 – 20.00 uur – Concertgebouw Brugge
– 4 februari 2027 – 20.00 uur – De Spil Roeselare
Met deze drie voorstellingen valt definitief het doek over de ASPE-theaterreeks. Symbolischer kan het bijna niet: het allerlaatste hoofdstuk van hoofdinspecteur Van In wordt geschreven in West-Vlaanderen, de provincie waarmee de verhalen van Aspe onlosmakelijk verbonden zijn en waar hoofdinspecteur Van In zich altijd het meest thuis voelde.
ASPE – HET SLOTAKKOORD
Aspe – HET SLOTAKKOORD brengt Pieter Van In (Herbert Flack) terug voor één laatste, bloedstollende zaak. In een regie van Manu Jacobs, met tekst van Frank Van Laecke & Peter Römer, krijgt een begrafenis een dodelijke wending. Wie werd vermoord en vooral wie is de dader?
SPEELDATA ASPE – HET SLOTAKKOORD
Theater Elckerlyc – Antwerpen
• do 11 jun 2026 – 20u00
• vr 12 jun 2026 – 20u00
• za 13 jun 2026 – 15u00
• za 13 jun 2026 – 20u00
• zo 14 jun 2026 – 15u00
• zo 14 jun 2026 – 19u00
Capitole Gent
• vr 19 jun 2026 – 20u00
• za 20 jun 2026 – 15u00
• za 20 jun 2026 – 20u00
Trixxo Theater Hasselt
• za 27 jun 2026 – 20u00
• zo 28 jun 2026 – 15u00
27 januari 2027 – 20.00 uur – Kursaal Oostende
1 februari 2027 – 20.00 uur – Concertgebouw Brugge
4 februari 2027 – 20.00 uur – De Spil Roeselare
TICKETS EN INFO – www.backstage-producties.be
Foto’s: Backstage Producties
