ISKARIOT brengt bekroonde musicalcomedy BLIND DATE naar Vlaanderen

Producent ISKARIOT kondigt de Vlaamse versie aan van de bekroonde Nederlandse musicalcomedy Blind Date. Na grote successen in Nederland en Duitsland brengt ISKARIOT vanaf 9 oktober 2026 deze hartverwarmende en herkenbare musicalcomedy naar de Rode Zaal van het Fakkeltheater. Met muziek van Sam Verhoeven, regie van Martin Michel, tekst van Allard Blom, live muziek onder leiding van Thomas Vanhauwaert én een cast met Sandrine Van Handenhoven, Michiel De Meyer en Charline Catrysse, belooft Blind Date dé musicaldate van het najaar te worden.

Na het grote succes van producties als Lelies, Josephine B., Goodbye, Norma Jeane en Madame Bovary zet ISKARIOT opnieuw voluit in op kwalitatieve musicalproducties met Vlaamse roots gecombineerd met internationale uitstraling. Met Blind Date bewijst het productiehuis opnieuw dat het succes van onze musicalmakers niet stopt aan de landsgrenzen.

De musicalcomedy Blind Date, waarvoor producent Sam Verhoeven de muziek componeerde, was eerder een groot succes in Nederland, waar de productie drie Musical Awards won, waaronder die voor ‘Beste Kleine Musical’, ‘Beste Vrouwelijke Hoofdrol in een Kleine Musical’ en ‘Beste Scenario’. Nadien volgden een bioscoopversie én een succesvolle Duitse productie. Nu krijgt Vlaanderen eindelijk een eigen versie van deze feelgood musical vol humor, herkenning en romantische chaos.

VERTROUWDE GEZICHTEN EN PUBLIEKSFAVORIETEN BIJ CAST EN CREATIVES

ISKARIOT brengt een eigen Vlaamse versie van Blind Date en brengt de creatives van topproducties als Lelies, Josephine B en Goodbye, Norma Jeane opnieuw bij mekaar. Martin Michel neemt de regie en choreografie op zich, Allard Blom is verantwoordelijk voor het scenario en de liedteksten en Sam Verhoeven is componist van dienst.

In de cast vinden we niemand minder dan Sandrine Van Handenhoven in de rol van de excentrieke hondenkapster Sarah, Michiel De Meyer speelt de sullige bankbediende Bert en Charline Catrysse speelt de geheimzinnig bizarre Fleur, de uitbaatster van het datingbureau Blind Date.
De voorstelling wordt live begeleid door een combo onder leiding van Thomas Vanhauwaert, met de originele arrangementen van Frans Heemskerk. Decor- en kostuums worden ontworpen door Yannic Duchateau, naar een origineel concept van Joris van Veldhoven en Arno Bremers.

Sam Verhoeven (producent/componist): “Oktober 2022 was een heel erg drukke periode. Op 2 oktober ging de nieuwe versie van “Josephine B” in première in het Fakkeltheater en amper één week later ging “Blind Date” in première in het DeLaMar Theater in Amsterdam. Beide producties waren ontzettend succesvol. Vorig seizoen speelde “Josephine B” een prachtige tournee door Nederland en nu brengen wij met ISKARIOT “Blind Date” naar Vlaanderen. Dit voelt alsof de cirkel rond is.”

Sandrine Van Handenhoven (hoofdrolspeelster): “Ik ben heel blij dat ISKARIOT mij opnieuw gevraagd heeft. Josephine Baker was voor mij het summum van revue en show, met Madame Bovary mocht ik een heel andere kant laten zien van mezelf en nu speel ik voor het eerst een komische, muzikale rol. Ik heb de oorspronkelijke Nederlandse versie gezien in 2022 en heb toen ontzettend genoten. Ik heb dus geen enkel moment getwijfeld toen Sam me vroeg om de rol van Sarah te spelen.”

DE LEUKSTE MUSICALDATE VAN HET JAAR – BLIND DATE

Sarah en Bert zijn bijna wanhopig. Al hun dates lopen in het honderd. De personen aan de andere kant van de tafel lijken in niets op de foto’s op hun Instagram account of blijken op Facebook leugen na leugen te posten. Beiden zijn op zoek naar iets echts.

Maar is dat nog mogelijk? Om in tijden van Facebook en Instagram zonder enig vooroordeel op date te gaan? Daarbij doen mensen zich op social media vaak zoveel beter voor dan ze zijn, dat ze tijdens een date alleen maar ongelofelijk tegenvallen. Sarah en Bert gaan die uitdaging aan! Ze schrijven zich in op blinddate.be en vanaf dat moment is alles een vraag.

Blind Date is een nieuwe musical comedy voor iedereen die verliefd was, is, of het nog moet worden en steekt de draak met de ongelukken en fouten van blind dates. Een voorstelling vol herkenbare situaties, gênante toestanden en bizarre omstandigheden.

EEN VOORSTELLING MET EEN INDRUKWEKKEND PARCOURS

Blind Date is een Nederlandse creatie van het productiehuis De Theater BV en ging in première op 10 oktober 2022 in het Amsterdamse DeLaMar Theater. De voorstelling toerde met veel succes door Nederland en won 3 Musical Awards waaronder ‘beste kleine musical’, ‘beste vrouwelijke hoofdrol in een kleine musical’ en ‘beste scenario’.

In het najaar van 2024 ging er in Nederland zelfs een bioscoopversie van de musical in première, geregisseerd door Johan Nijenhuis (bekend van Verliefd op Ibiza en Als de dijken breken). In februari 2025 ging de sequel van de musical in première Blind Date – Ja, Ik Wil! De Duitse versie van Blind Date ging in 2024 in première in Berlijn en speelde in 2025 met veel succes in Regensburg.

PRAKTISCHE INFO

Van 9 oktober tot en met 8 november 2026
Rode Zaal, Fakkeltheater – Antwerpen
03 500 11 22 – www.fakkeltheater.be

Tickets: € 38,00 (inclusief reserveringskosten)
Groep vanaf 20 personen: € 32,00 (inclusief reserveringskosten)
*Voordeelnamiddag: € 29,00 (inclusief reserveringskosten)

Voorstellingen:
9, 10, 14, 15, 16, 17, 22*, 23, 24, 29, 30, 31 oktober en 5, 6, 7 november 2026 om 20u00
11, 18, 22, 24, 25, 31 oktober en 1, 8 november 2026 om 15u00

Meer info over de productie: www.iskariot.be
CAST
• Sarah:Sandrine Van Handenhoven
• Bert: Michiel De Meyer
• Fleur: Charline Catrysse

CREATIVES
• Regie: Martin Michel
• Script en liedteksten: Allard Blom
• Muziek: Sam Verhoeven
• Arrangementen: Frans Heemskerk
• Muzikale leiding: Thomas Vanhauwaert
• Decorontwerp: Joris Van Veldhoven – Yannic Duchateau
• Kostuumontwerp: Arno Bremers – Yannic Duchateau
• Lichtontwerp: Benjamin De Maere
• Geluidsontwerp: Philippe Peirsman
Naar een originele productie van De Theater BV

Geef een reactie