Musicalthriller Schijnwerpers lanceert eerste song Ik Voel
Een maand voor de start van de repetities van de nieuwe musicalthriller Schijnwerpers lanceert productiehuis Apollo het eerste nummer uit de voorstelling. Actrice en zangeres Lotte Stevens brengt de song “Ik Voel”, gecomponeerd door Pol Vanfleteren, als eerste muzikale teaser van de productie.
“Schijnwerpers” is een musicalthriller in regie van Bert Verbeke, naar script van Cathy Vanderstappen, met Josje Huisman, Lotte Stevens, Wout Sels en Inge Teeuwen in de cast. De musical is van 1 tot en met 24 mei 2026 te zien in de Rode Zaal van het Fakkeltheater.
Lotte Stevens brengt de song ‘Ik Voel’ uit de musical Schijnwerpers onder muzikale begeleiding van componist Pol Vanfleteren
MUSICAL SCHIJNWERPERS: HET VERHAAL
Vijf vrienden. Ooit onafscheidelijk en nu vreemden voor elkaar… Een onverwachte uitnodiging brengt hen opnieuw samen alsof de tijd niets veranderd heeft. Maar zodra ze het appartement van die ene binnenstappen, worden de scheuren zichtbaar. Grappen worden steken, herinneringen botsen met de werkelijkheid. Ze wachten op haar – de gastvrouw die alles in beweging bracht. Terwijl de avond vordert, groeit de vraag: hoeveel waarheid kan hun vriendschap verdragen?
PRAKTISCHE INFO MUSICAL SCHIJNWERPERS
• Producenten: Daan Keisse en Ian Schelfaut
• Schijnwerpers loopt van 1 tot en met 24 mei 2026 in de Rode Zaal van het Fakkeltheater. De première vindt plaats op 3 mei 2026.
• Tekst: Cathy Vanderstappen
• Liedteksten: Eveline Maes
• Muziek: Pol Vanfleteren
• Regie: Bert Verbeke
• Choreografie: Nils De Greef
• Cast: Inge Teeuwen, Lotte Stevens, Josje Huisman , Wout Sels
Tickets en info via www.apolloproducties.be
