Extra voorstellingen in Maastricht en Heerlen voor Emma Kok

De kaartverkoop voor de theatertournee van Emma Kok is nog maar net begonnen, of de jonge zangeres kan nu al aankondigen dat er twee extra voorstellingen bij worden geboekt. Wegens de grote vraag naar kaarten, heeft Emma besloten om op 6 april in Maastricht en 23 april in Heerlen een extra concert van haar theatertournee ‘Never Lose Hope’ te geven.

Met nog twee maanden tot de start van haar eigen theatertournee, ‘Never Lose Hope’, mag Emma al van een groot succes spreken. Voor veel van de 26 voorstellingen zijn er nog maar beperkte kaarten beschikbaar en andere voorstellingen zijn al volledig uitverkocht. Om aan de grote vraag naar kaarten te voldoen, komen er twee extra voorstellingen wat het totaal op 28 shows brengt.

‘Dit had ik écht niet verwacht,’ laat Emma Kok weten. ‘Zoveel mensen die naar mijn voorstellingen willen komen. Dat is echt vet! In mijn muzikale show ‘Never Lose Hope’ sta ik ruim anderhalf uur in mijn eentje met mijn eigen orkest op het podium. Een show waarin ik het publiek meeneem in mijn leven. Waarin ik met songs mijn verhaal vertel en dat je door vallen en opstaan toch heel wat kan bereiken. Ik ben heel blij dat ik vandaag bekend mag maken dat we op 6 april in Maastricht en op 23 april in Heerlen een extra show geven.’

In het pop-symfonische concertprogramma van meer dan 90 minuten ontdekt men de Emma achter de zangeres Emma Kok en laat Emma ook de veelzijdigheid van haar stem horen. ‘Never Lose Hope’ wordt een theaterconcert dat ontroert, inspireert en laat zien waarom Emma in korte tijd zoveel harten over de hele wereld heeft veroverd.

Voor meer informatie en kaartverkoop: www.emmakok.com

Geef een reactie