De NEEhoorn wegens succes verlengd
De NEEhoorn (Volt/Singel Uitgeverijen) van Marc-Uwe Kling en illustrator Astrid Henn gaat in theaterseizoen 2025-2026 in reprise! De NEEhoorn is een brutale musical voor kinderen die durven te dromen, maar ook een feest der herkenning worden voor (groot)ouders met een kleine eigenwijze NEEhoorn thuis. Bovendien valt er voor een grote broer en/of zus ook veel te lachen.
Over De NEEhoorn
Stap binnen in het kleurrijke Heerlijke Hartenwoud, het thuis van de eigenwijze NEEhoorn. Iedereen voelt zich weleens niet op zijn plek, maar als je je zelfs in het paradijs niet thuis voelt, waar moet je dan nog naartoe? Laat je meevoeren in het betoverende universum van de NEEhoorn en zijn vrienden. De WATbeer die soms niet hoort en soms niet luistert, de brutale KUS-m’n-KONT-hond en de WELLES-prinses die altijd gelijk wil hebben. Samen gaan ze op zoek naar het mysterieuze NERGENS.
De cast
De cast bestaat uit Lucas Schilperoort (De NEEhoorn), Max Laros (De KUS-M’n-KONT Hond), Daniëlle Deddens (De WATbeer) en Sarah Bannier (De WELLES-prinses). Bewerking ligt in handen van cabaretier Peter Heerschop en Naomi van der Linden. Naomi is tevens de regisseur van deze voorstelling. Alle muziek in de voorstelling komt uit de creatieve brein van Bart Rijnink. Hij heeft speciaal voor deze musical alle nummers componeert. Van het gelijknamige populaire kinderboek, naar het Nederlands vertaald door Jaap Robben, werden in ons land meer dan 130.000 exemplaren verkocht.
Tourdata
De NEEhoorn toert vanaf 13 september tot 23 november langs theaters in heel Nederland.