Samaritan Musical Productions houdt audities voor rockmusical DRACULA

Samaritan Musical Productions uit Bree (B) presenteert met trots in september volgend jaar deze dark-romance musical en zoekt enthousiaste mannen, vrouwen en een heel koor voor de cast!

Stap in de schijnwerpers samen met musicalster als Lien van Den Bossche (‘Mamma Mia’,’14-18′, ’40-45′, ‘Red Star Line’, ‘Rent’), die gestalte zal geven aan ‘Dracula’ in dit unieke concept.

De musical DRACULA, het duistere meesterwerk van het schrijversduo Frank Wildhorn en Don Black, wordt opgevoerd in Cultuurhuis de Zeepziederij in Bree tussen 2 en 12 september 2027, met momenteel 7 geplande voorstellingen. DRACULA vertelt een tragisch liefdesverhaal over eeuwige liefde, verlangen en het lot dat twee zielen met elkaar verbindt.

Oproep voor groot koor en bepalende titelrollen

Samaritan roept op voor audities om bepalende rollen te vervullen zoals; On Stage Vampire Choir – Ensemble – Vampierbruiden – Mina – Lucy – Van Helsing – Renfield – Jonathan – Arthur – Jack – Quincey Bereid je voor op een adembenemend avontuur waarbij iedereen een cruciale rol speelt op het podium.

Audities

Wil JIJ schitteren in deze legendarische productie? Zing, dans of acteer je met passie? Grijp je kans op 23 en 24 mei 2026. De audities gaan door in onze repetitieloods in Peer (B). Alle nodige informatie en het inschrijfformulier kan je terug vinden op onze website samaritanmp.com

Geef een reactie